Hubnutí a výživa 1

Lekce 1 | 20 komentářů

Mgr. Aneta Sadílková

III. interní klinika VFN v Praze

qVideo se nezobrazuje

Video na této stránce je k dispozici pouze registrovaným uživatelům. Pro zobrazení videa se, prosím, přihlašte. Vložte svou emailovou adresu do políčka dole a odešlete kliknutím na tlačítko “Přihlásit se”. Pokud nejste registrováni a máte o to zájem, klikněte sem. Aktuálně je registrace otevřena a je zdarma.


qVideo se nezobrazuje

Video na této stránce se nezobrazuje, jelikož ještě není připravené. Počkejte, prosím, na emailovou zprávu, ve které Vás ke sledování videa pozveme. Děkujeme za trpělivost.

qVideo se nezobrazuje - chybná adresa

Vaši emailovou adresu jsme v databázi registrovaných uživatelů nenašli. Možná došlo k překlepu nebo jste zadali nesprávnou adresu. Zkuste to prosím znovu. Pokud nejste registrováni a máte o to zájem, klikněte sem. Aktuálně je registrace otevřena a je zdarma.


qVideo se nezobrazuje

Video na této stránce se nezobrazuje, jelikož je k dispozici pouze registrovaným uživatelům. Vaše registrace ještě není dokončena. Klikněte prosím na odkaz, který jsme Vám poslali emailem.

V tomto videu se Vám představí paní magistra Aneta Sadílková, která Vás v kurzu bude provázet především stravovacím režimem, tedy úpravami jídelníčku a s tím souvisejícími pravidly. Bude mít pro Vás hodně nových informací a také první úkoly.

Video si určitě prohlédněte až do konce. Nepříjemná omezení stravy jsou častou obavou a možná Vás překvapí, že v našem kurzu to opravdu nebude tak hrozné.

r

K zapamatování

Od nás nedostanete žádný redukční jídelníček ani žádnou zázračnou dietu, jelikož nic takového neexistuje. Místo toho postavíme Váš jídelníček na potravinách, které máte rádi a vytvoříme pro Vás režim, který bude dlouhodobě udržitelný.

Žádná skupina potravin není viníkem nárůstu Váhy. Důležitý je naopak celkový kontext – jak se stravujete celý den, týden a rok.

l

Úkol

Přečtěte si text o hlavních živinách. Stáhnete si jej kliknutím na tento odkaz.

Účinné léky na hubnutí, o kterých hovoříme v tomto programu, jsou k dispozici pouze na předpis. Předepíše Vám je například Váš obvodní lékař. Tento web je bez reklam a produktově neutrální. Konkrétní lék Vám zde nedoporučíme, tato volba je pouze na diskuzi mezi Vámi a Vaším lékařem.

Telefonické konzultace

Na titulní stránce webu jsou k dispozici termíny telefonických konzultací, ve kterých je registrovaným členům těchto webových stránek zdarma k dispozici paní doktorka Svobodová.

  Diskuzní skupina na facebooku

Využít můžete také naši diskuzní skupinu na facebooku. Je vám k dispozici na tomto odkazu.

Napište nám

Děkujeme za otázky a komentáře, které nám píšete dolů, pod články. Všechny čteme, i když bohužel ne vždy stihneme reagovat. Všechny komentáře podléhají před zobrazením na stránkách schválení moderátorem. V komentáři nepoužívejte osobní údaje. Jako jméno zvolte přezdívku nebo políčko nevyplňujte.

20 komentářů

 1. Majka

  Shlédla jsem výše uvedená videa a jsem s daným postupem nadšená.S řadou doporučených diet bojuji opakovaně,ale s
  jo-jo efektem bojuji pořád.Moc ráda projdu vaším kurzem.Jak tedy mám dále postupovat?Díky.

  Odpovědět
  • NNH

   Dobrý den, děkujeme za zprávu. Stačí jen sledovat emaily, které budete od nás dostávat. Tam se vždy dozvíte potřebné.

   Odpovědět
 2. Anonym

  Krásná a srozumitelná videa. Děkuju a těším se na další. Zuzka

  Odpovědět
 3. Anonym

  Zajímavé video

  Odpovědět
 4. Anonym

  Vyborne srovnane pochopitelne ,znam.

  Odpovědět
 5. Anonym

  velmi zajímavý úvod pro danou lekci

  Odpovědět
 6. Anonym

  Tak je to moc pěkné a dobře udělané, teď bych si přála sestavit ten jídelníček. Děkuji.

  Odpovědět
 7. Bobo

  Prozatím super, těším se co bude dál!

  Odpovědět
 8. Anonym

  Velmi zajímavé a jsem zvědavá, jak se mi podaří pod vaším vedením shodit.Těším se a díky.Eva

  Odpovědět
 9. Anonym

  Shlédla jsem videa už teď se moc těším a moc se mi to líbí

  Odpovědět
 10. Anonym

  Přehledný seznam živin.

  Odpovědět
 11. Anonym

  To, co paní Sadílková říká má svoji logiku.

  Odpovědět
 12. Anonym

  Děkuji za videa

  Odpovědět
  • Josefa

   Moc děkuji za velmi zajímavá videa. Ale protože jsem dost nemocná, tak nevím, zda se mi podaří něco zhubnout. Léčím se na vysoký tlak, jsem po operaci páteře, mám artrozu v kolenech a odumírání sítnice v obou očích. Doufám , že se podaří v tomto kurzu najít alespoň něco, co alespoň trochu zabere. Moc děkuji.

   Odpovědět
 13. Anonym

  Jsem nadšená. Po letech nejrůznějších diet, jídelníčků, střídavého hubnutí a nabírání váhy, trvalého omezování sacharidů a ovoce až na naprosté minimum a dalších “zaručených metod”, jsem si tak leda způsobila nejvyšší váhu , kterou jsem v životě měla. Utratila jsem desetitisíce za proteinové diety, které se vesměs nedaly ani moc jíst a po druhém pokusu byla účinnost nižší a nižší a nemohla bych jíst už asi nic jiného, abych váhu udržela. Po shlédnutí prvního videa mám pocit, že konečně vidím světlo na konci tunelu. Tento komplexní přístup je velmi příjemný a působí na mne důvěryhodně.

  Odpovědět
  • Aneta Sadílková

   Dobrý den, to mě velmi těší. Ať se Vám daří. A.Sadílková

   Odpovědět
 14. Anonym

  Shlédla jsem videa a je to moc prima

  Odpovědět
 15. mamkaaa

  Píšete že postavíme Váš jídelníček na potravinách, které máte rádi . Tojako vážně jo? Jestli je to tak, tak du do toho! Díky

  Odpovědět
  • NNH

   Ano, je to tak mamkooo :).

   Odpovědět
   • Anonym

    Dobrý den,
    Pomalu si pouštím postupně videa a moc se mi to líbí…

    Odpovědět

Odeslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nejnovější komentáře

 • NNH - Jak trvale zhubnout 4:))
 • Petrpan - Jak trvale zhubnout 4vážím 120kg...je mi 57 let...při výšce 178cm...jsem veliký jako hroch...dá se říci sportující..závodně hraji stolní tenis... 2x týdně fitko kde do mrt…
 • Hanka - Jak trvale zhubnout 1Dobrý den, již jsem vyzkoušela hodně diet ale stále se vracím na svoji váhu před druhým porodem. Uplně mi to říká ,že toje jak se zde uvádí ta nejvyšš…
 • NNH - Hubnutí a výživa 4Dobrý den, děkujeme za komentář. Zmíněnou nevolnost je možné konzultovat s lékařem.
 • JANA - Hubnutí a výživa 4Dobrý den ,zjistila jsem ,že když snížím sacharidy (přestala jsem mít potřebu ) na minimum cca 2-3 dny ,tak mě začala bolet hlava . V době léta se to…
 • NNH - Jak trvale zhubnout 1Dobrý den, pro registrované máme možnost zavolat paní doktorce Svobodové. Informace o termínech a telefonní číslo najdete na hlavní stránce webu.
 • Anonym - Jak trvale zhubnout 1Dobrý den jsme tu nová a potřebuji odbornou pomoc. Vím že určitě špatně jím celé dopoledne nemusím jíst ale večer je to šílený honí mě mlsná. Držela j…
 • NNH - Hubnutí a výživa 1Dobrý den, děkujeme za zprávu. Stačí jen sledovat emaily, které budete od nás dostávat. Tam se vždy dozvíte potřebné.
 • Majka - Hubnutí a výživa 1Shlédla jsem výše uvedená videa a jsem s daným postupem nadšená.S řadou doporučených diet bojuji opakovaně,ale s jo-jo efektem bojuji pořád.Moc ráda p…
 • Anonym - Hubnutí a výživa 1Krásná a srozumitelná videa. Děkuju a těším se na další. Zuzka
 • Hanka - Jak trvale zhubnout 1Dobrý den,za svůj život jsem vyzkoušela spoustu diet a bezvýsledně.Proto po poradě s mojí p.doktorkou jsem se rozhodla zhubnou natrvalo a prosim o pom…
 • Aneta Sadílková - Hubnutí a výživa 1Dobrý den, to mě velmi těší. Ať se Vám daří. A.Sadílková
 • Anonym - Hubnutí a výživa 1Zajímavé video
 • NNH - Jak trvale zhubnout 1Opravdu skvělé! Držíme palce.
 • Anonym - Jak trvale zhubnout 1Stále pokračuji již mám za 3 měsíce 21 kg dole a nachozeno s trek.holemi 330 km. Je mě fajn a pro všechny VYDRŽTE !!!!
 • Oxi - Spusťte si kurz zdarmaDobrý den. Nemůžu zhubnout. Když začnu myslet na to a nakoupim zeleninu a pak ještě víc chci jíst a zajidam sladkym. Nevím kudy kam.lehce se říká zhub…
 • NNH - Hubnutí a výživa 5Gratulujeme, to je opravdu skvělé! Díky za zprávu, držíme palce.
 • Anonym - Hubnutí a výživa 5Za dva měsíce jsem zhubnul 18 kg. Jím jen 3x denně, naposled v 17.°° + - někdy si dám okolo 21.°° hodiny bílou ředkvičku nebo nízkotučný jogurt. Jím v…
 • J* - Pohyb nemusí být sport 5Pohyb hodnotím velmi pozitivně, pořídila jsem si pejska a ten mi velmi pomáhá, protože vyžaduje každý den procházky.
 • J* - Hubnutí a výživa 4Jídelníček si zapisuji již 11 den, musím se více zaměřit na vlákninu, protože té mám míň než bylo řečeno ve videu, ale už jsem zhubla 2,5 kg, tak si m…