Jak trvale zhubnout 1

Lekce 1 | 18 komentářů

MUDr. Šárka Svobodová, Ph.D.

1. lékařská fakulta UK a VFN v Praze, Lékařská fakulta UK v Plzni

qVideo se nezobrazuje

Video na této stránce je k dispozici pouze registrovaným uživatelům. Pro zobrazení videa se, prosím, přihlašte. Vložte svou emailovou adresu do políčka dole a odešlete kliknutím na tlačítko “Přihlásit se”. Pokud nejste registrováni a máte o to zájem, klikněte sem. Aktuálně je registrace otevřena a je zdarma.


qVideo se nezobrazuje

Video na této stránce se nezobrazuje, jelikož ještě není připravené. Počkejte, prosím, na emailovou zprávu, ve které Vás ke sledování videa pozveme. Děkujeme za trpělivost.

qVideo se nezobrazuje - chybná adresa

Vaši emailovou adresu jsme v databázi registrovaných uživatelů nenašli. Možná došlo k překlepu nebo jste zadali nesprávnou adresu. Zkuste to prosím znovu. Pokud nejste registrováni a máte o to zájem, klikněte sem. Aktuálně je registrace otevřena a je zdarma.


qVideo se nezobrazuje

Video na této stránce se nezobrazuje, jelikož je k dispozici pouze registrovaným uživatelům. Vaše registrace ještě není dokončena. Klikněte prosím na odkaz, který jsme Vám poslali emailem.

V prvním videu kurzu se Vám představí naše první lékařka, obezitoložka MUDr. Šárka Svobodová, Ph.D. a seznámí Vás se základními fakty týkajícími se příčin Vaší nadváhy. Po zhlédnutí nezapomeňte na další videa lekce. Zobrazíte si je jednoduše kliknutím na knoflík “Další video”. Obdobně funguje knoflík “Předchozí video”. Knoflíky se objevují pouze v případě, že je další nebo předchozí video aktuální lekce k dispozici. 

r

K zapamatování

Krátkodobě zhubnout dokáže mnoho lidí. Udržet si sníženou váhu je ale mnohem těžší. Náš kurz je kurzem trvalého zhubnutí protože jen takový má smysl.

Účinné léky na hubnutí, o kterých hovoříme v tomto programu, jsou k dispozici pouze na předpis. Předepíše Vám je například Váš obvodní lékař. Tento web je bez reklam a produktově neutrální. Konkrétní lék Vám zde nedoporučíme, tato volba je pouze na diskuzi mezi Vámi a Vaším lékařem.

Telefonické konzultace

Na titulní stránce webu jsou k dispozici termíny telefonických konzultací, ve kterých je registrovaným členům těchto webových stránek zdarma k dispozici paní doktorka Svobodová.

  Diskuzní skupina na facebooku

Využít můžete také naši diskuzní skupinu na facebooku. Je vám k dispozici na tomto odkazu.

Napište nám

Děkujeme za otázky a komentáře, které nám píšete dolů, pod články. Všechny čteme, i když bohužel ne vždy stihneme reagovat. Všechny komentáře podléhají před zobrazením na stránkách schválení moderátorem. V komentáři nepoužívejte osobní údaje. Jako jméno zvolte přezdívku nebo políčko nevyplňujte.

18 komentářů

 1. Hanka

  Dobrý den, již jsem vyzkoušela hodně diet ale stále se vracím na svoji váhu před druhým porodem. Uplně mi to říká ,že toje jak se zde uvádí ta nejvyšší zafixovaná váha. CHci dnes zajít za obvodním lékařem aby mi předepsal lék. Sice se stydím tam jít s tímto problémem ale nehci to nechat zajít ještě dál. Mám už 31 BMI a je to prostě hrůza jak vypadám.
  Cíím se strašně.Jdu si pustit vaše videa a snad mi to pomůže se nakoupnout a bojovat dál.

  Odpovědět
 2. Hanka

  Dobrý den,za svůj život jsem vyzkoušela spoustu diet a bezvýsledně.Proto po poradě s mojí p.doktorkou jsem se rozhodla zhubnou natrvalo a prosim o pomoc.

  Odpovědět
 3. Anonym

  Stále pokračuji již mám za 3 měsíce 21 kg dole a nachozeno s trek.holemi 330 km. Je mě fajn a pro všechny VYDRŽTE !!!!

  Odpovědět
  • NNH

   Opravdu skvělé! Držíme palce.

   Odpovědět
 4. Anonym

  Hezký den, moc mě videa pomáhají, při poslechu se nad něčím zamyslím a kus mě uteče a tak si to postím znovu. Moc děkuji jsem stále rozhodnutý pokračovat.

  Odpovědět
 5. Anonym

  Moc mě videa pomáhají, občas se u toho zamyslím a tak mě kus uteče. Pouštím si to pak znovu. Moc děkuji.

  Odpovědět
 6. Anonym

  Děkuji,1.video se mi líbilo,vse bylo vysvětleno srozumitelně.Tesim se na další informace,které pomohou najít řešení a hlavně pomohou trvale zhubnout.

  Odpovědět
 7. zhubnout a udržet

  Beru to jako úvod do problematiky. Z celého povídání bych reagoval na konstatování ” zhubnout je jedna věc, druhá je udržet váhu na přijatelné výši”.

  Odpovědět
  • Anonym

   Naprosto souhlasim presne tak to se mno je.

   Odpovědět
   • Anonym

    Dobrý den jsme tu nová a potřebuji odbornou pomoc. Vím že určitě špatně jím celé dopoledne nemusím jíst ale večer je to šílený honí mě mlsná. Držela jsem spoustu diet vždy jsem dala hodně kil dolů, ale bohužel neudržela.

    Odpovědět
    • NNH

     Dobrý den, pro registrované máme možnost zavolat paní doktorce Svobodové. Informace o termínech a telefonní číslo najdete na hlavní stránce webu.

     Odpovědět
 8. Anonym

  Paní doktorka je velmi příjemná,vše dobře a srozumitelně vysvětluje.Celý web je dobře zpracován,jsem nadšená a natěšená

  Odpovědět
 9. Anonym

  Děkuji.Jana K.

  Odpovědět
 10. Anonym

  Připojuji se k díkům. Konečně web kde nemusím studovat číst promýšlet. Prostě Vás vedou experti a vy děláte jen co říkají. Supr.

  Odpovědět
 11. HankaM

  Chci poděkovat odborníkům za tento web. Je to opravdu něco jiného než jsem doteď našla. Všude jsou zázračné diety, ale nikdy jsem nezhubla na dýl než pár měsíců. Už mě to fakt štve. Zatím jsem v první lekci a je to fajn, mám do toho chuť a novou naději. Díky!!!

  Odpovědět
  • NNH

   Dobrý den, HankoM. Moc děkujeme za uznání a držíme palce. Sledujte videa, uvidíte, že to půjde.

   Odpovědět

Odeslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nejnovější komentáře

 • NNH - Jak trvale zhubnout 4:))
 • Petrpan - Jak trvale zhubnout 4vážím 120kg...je mi 57 let...při výšce 178cm...jsem veliký jako hroch...dá se říci sportující..závodně hraji stolní tenis... 2x týdně fitko kde do mrt…
 • Hanka - Jak trvale zhubnout 1Dobrý den, již jsem vyzkoušela hodně diet ale stále se vracím na svoji váhu před druhým porodem. Uplně mi to říká ,že toje jak se zde uvádí ta nejvyšš…
 • NNH - Hubnutí a výživa 4Dobrý den, děkujeme za komentář. Zmíněnou nevolnost je možné konzultovat s lékařem.
 • JANA - Hubnutí a výživa 4Dobrý den ,zjistila jsem ,že když snížím sacharidy (přestala jsem mít potřebu ) na minimum cca 2-3 dny ,tak mě začala bolet hlava . V době léta se to…
 • NNH - Jak trvale zhubnout 1Dobrý den, pro registrované máme možnost zavolat paní doktorce Svobodové. Informace o termínech a telefonní číslo najdete na hlavní stránce webu.
 • Anonym - Jak trvale zhubnout 1Dobrý den jsme tu nová a potřebuji odbornou pomoc. Vím že určitě špatně jím celé dopoledne nemusím jíst ale večer je to šílený honí mě mlsná. Držela j…
 • NNH - Hubnutí a výživa 1Dobrý den, děkujeme za zprávu. Stačí jen sledovat emaily, které budete od nás dostávat. Tam se vždy dozvíte potřebné.
 • Majka - Hubnutí a výživa 1Shlédla jsem výše uvedená videa a jsem s daným postupem nadšená.S řadou doporučených diet bojuji opakovaně,ale s jo-jo efektem bojuji pořád.Moc ráda p…
 • Anonym - Hubnutí a výživa 1Krásná a srozumitelná videa. Děkuju a těším se na další. Zuzka
 • Hanka - Jak trvale zhubnout 1Dobrý den,za svůj život jsem vyzkoušela spoustu diet a bezvýsledně.Proto po poradě s mojí p.doktorkou jsem se rozhodla zhubnou natrvalo a prosim o pom…
 • Aneta Sadílková - Hubnutí a výživa 1Dobrý den, to mě velmi těší. Ať se Vám daří. A.Sadílková
 • Anonym - Hubnutí a výživa 1Zajímavé video
 • NNH - Jak trvale zhubnout 1Opravdu skvělé! Držíme palce.
 • Anonym - Jak trvale zhubnout 1Stále pokračuji již mám za 3 měsíce 21 kg dole a nachozeno s trek.holemi 330 km. Je mě fajn a pro všechny VYDRŽTE !!!!
 • Oxi - Spusťte si kurz zdarmaDobrý den. Nemůžu zhubnout. Když začnu myslet na to a nakoupim zeleninu a pak ještě víc chci jíst a zajidam sladkym. Nevím kudy kam.lehce se říká zhub…
 • NNH - Hubnutí a výživa 5Gratulujeme, to je opravdu skvělé! Díky za zprávu, držíme palce.
 • Anonym - Hubnutí a výživa 5Za dva měsíce jsem zhubnul 18 kg. Jím jen 3x denně, naposled v 17.°° + - někdy si dám okolo 21.°° hodiny bílou ředkvičku nebo nízkotučný jogurt. Jím v…
 • J* - Pohyb nemusí být sport 5Pohyb hodnotím velmi pozitivně, pořídila jsem si pejska a ten mi velmi pomáhá, protože vyžaduje každý den procházky.
 • J* - Hubnutí a výživa 4Jídelníček si zapisuji již 11 den, musím se více zaměřit na vlákninu, protože té mám míň než bylo řečeno ve videu, ale už jsem zhubla 2,5 kg, tak si m…