Pohyb nemusí být sport 1

Lekce 3 | 14 komentářů

Nastavte se na hubnutí • Pohyb nemusí být sport 1 • martina lorencova icon

Mgr. Bc. Martina Lorencová

VŠTJ Medicína

qVideo se nezobrazuje

Video na této stránce je k dispozici pouze registrovaným uživatelům. Pro zobrazení videa se, prosím, přihlašte. Vložte svou emailovou adresu do políčka dole a odešlete kliknutím na tlačítko “Přihlásit se”. Pokud nejste registrováni a máte o to zájem, klikněte sem. Aktuálně je registrace otevřena a je zdarma.


qVideo se nezobrazuje

Video na této stránce se nezobrazuje, jelikož ještě není připravené. Počkejte, prosím, na emailovou zprávu, ve které Vás ke sledování videa pozveme. Děkujeme za trpělivost.

qVideo se nezobrazuje - chybná adresa

Vaši emailovou adresu jsme v databázi registrovaných uživatelů nenašli. Možná došlo k překlepu nebo jste zadali nesprávnou adresu. Zkuste to prosím znovu. Pokud nejste registrováni a máte o to zájem, klikněte sem. Aktuálně je registrace otevřena a je zdarma.


qVideo se nezobrazuje

Video na této stránce se nezobrazuje, jelikož je k dispozici pouze registrovaným uživatelům. Vaše registrace ještě není dokončena. Klikněte prosím na odkaz, který jsme Vám poslali emailem.

Paní magistra Mgr. Bc. Martina Lorencová podává v tomto videu rozsáhlý informační základ a vysvětluje,  zda je pohyb při snižování váhy důležitý. O jakém pohybu v našem kurzu vlastně mluvíme, zda je nutné začít s pohybem hned od začátku a tak dále. Mimo jiné se dozvíte mnoho praktických rad i pro případy, že máte nějaká zdravotní omezení. Stejně jako u stravování, určitě budete příjemně překvapeni tím, jak je náš režim přívětivý.

r

K zapamatování

Pro hubnutí není nutné sportovat, ale je dobré se pohybovat. Například vystoupit o zastávku dříve. Nezapomínejte, že budujeme režim, který je pro Vás příjemný a dlouhodobě udržitelný.

r

Úkol

Podívejte se na instruktážní video Nordic Walkingu. Pro otevření stránky s videem klikněte sem (YouTube).

Účinné léky na hubnutí, o kterých hovoříme v tomto programu, jsou k dispozici pouze na předpis. Předepíše Vám je například Váš obvodní lékař. Tento web je bez reklam a produktově neutrální. Konkrétní lék Vám zde nedoporučíme, tato volba je pouze na diskuzi mezi Vámi a Vaším lékařem.

  Diskuzní skupina na facebooku

Využít můžete také naši diskuzní skupinu na facebooku. Je vám k dispozici na tomto odkazu.

Napište nám

Děkujeme za otázky a komentáře, které nám píšete dolů, pod články. Všechny čteme, i když bohužel ne vždy stihneme reagovat. Všechny komentáře podléhají před zobrazením na stránkách schválení moderátorem. V komentáři nepoužívejte osobní údaje. Jako jméno zvolte přezdívku nebo políčko nevyplňujte.

14 komentářů

 1. Anonym

  Nordic Walking za mě super. Naučila jsem se je používat jako pomůcku v léčebných lázních Jeseník, kde je to jako povinná procedura a mohu jen doporučit. Video na YouTube vypadá velice lákavě, kéž by i jiná města jako Praha investovala do tras a stezek vhodné k této aktivitě.

  Odpovědět
 2. Anonym

  Momentálně mi v častejší chůzi vadí menopauza, kdy mám pri zvýšeném pohybu návaly horka a potím se v létě i v zimě, i když používám rostlinné hormony.Takže pouze jóga, ale ne svižná chůze.

  Odpovědět
 3. Anonym

  Zcela spuhlasim,jen je treba se k pojybu prinutit.

  Odpovědět
 4. Anonym

  Bezvadne souhlasim plne.

  Odpovědět
 5. Anonym

  Nejemom ze se snazim i s holemi chodit co nejvic ale i kdyz nepravidelne i cvocim .Davam si ukol venovat se cviceni pravidelne a cas nekontrolovat,proste jak to vyjde.

  Odpovědět
 6. Anonym

  Pěší turistiky a kolo provozuji hodně často.Je pravda, že se mi snížil krevní tlak a také když přijdu po delší trase pěší domů, tak jsem taková uklidněnější. Souhlasím se videem !!

  Odpovědět
 7. Anonym

  Hole mám, ale když jdu na procházku se dvěma psy, tak se nedají použít. Potom spíš překážejí.

  Odpovědět
 8. Anonym

  U nás v Brně vídávám hodně důchodců chodit s hůlkama.Určitě dobrá věc.Já si protahuji tělo cvičením 5 Tibeťanů a denně ujdu tak 5 km.

  Odpovědět
 9. Jak trvale hubnout 3

  Video je hodně motivační, díky

  Odpovědět
 10. Anonym

  S touto chůzí začnu co nejdříve děkuji

  Odpovědět
 11. Anonym

  Moc děkuji, hole mám, tak je začnu používat.

  Odpovědět
 12. francovka

  Pěší turistiku provozuji – trasy pro Nordic Walking jsem uvítala.

  Odpovědět
 13. Anonym

  Dobrý den, opět moc děkuji za informace. Chci se zeptat, v jaké fázi mám poprosit svého lékaře o předepsání léku?
  Děkuji

  Odpovědět
 14. Anonym

  Opet poucne video. Dekuji

  Odpovědět

Odeslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nejnovější komentáře

 • NNH - Hubnutí a výživa 3Dobrý den, naším prvním doporučením je vždy Váš praktický lékař, jelikož ten by měl znát léčbu obezity pomocí léků. Může s Vámi správný lék vybrat a p…
 • Kajman - Hubnutí a výživa 3Chci se zeptat, jestli je možné sehnat někoho zkušeného a solidního člověka v Jihlavě, který by mi pomohl se shazováním kil, nevím si rady, ať už jsem…
 • NNH - Jak trvale zhubnout 4:))
 • Petrpan - Jak trvale zhubnout 4vážím 120kg...je mi 57 let...při výšce 178cm...jsem veliký jako hroch...dá se říci sportující..závodně hraji stolní tenis... 2x týdně fitko kde do mrt…
 • Hanka - Jak trvale zhubnout 1Dobrý den, již jsem vyzkoušela hodně diet ale stále se vracím na svoji váhu před druhým porodem. Uplně mi to říká ,že toje jak se zde uvádí ta nejvyšš…
 • NNH - Hubnutí a výživa 4Dobrý den, děkujeme za komentář. Zmíněnou nevolnost je možné konzultovat s lékařem.
 • JANA - Hubnutí a výživa 4Dobrý den ,zjistila jsem ,že když snížím sacharidy (přestala jsem mít potřebu ) na minimum cca 2-3 dny ,tak mě začala bolet hlava . V době léta se to…
 • NNH - Jak trvale zhubnout 1Dobrý den, pro registrované máme možnost zavolat paní doktorce Svobodové. Informace o termínech a telefonní číslo najdete na hlavní stránce webu.
 • Anonym - Jak trvale zhubnout 1Dobrý den jsme tu nová a potřebuji odbornou pomoc. Vím že určitě špatně jím celé dopoledne nemusím jíst ale večer je to šílený honí mě mlsná. Držela j…
 • NNH - Hubnutí a výživa 1Dobrý den, děkujeme za zprávu. Stačí jen sledovat emaily, které budete od nás dostávat. Tam se vždy dozvíte potřebné.
 • Majka - Hubnutí a výživa 1Shlédla jsem výše uvedená videa a jsem s daným postupem nadšená.S řadou doporučených diet bojuji opakovaně,ale s jo-jo efektem bojuji pořád.Moc ráda p…
 • Anonym - Hubnutí a výživa 1Krásná a srozumitelná videa. Děkuju a těším se na další. Zuzka
 • Hanka - Jak trvale zhubnout 1Dobrý den,za svůj život jsem vyzkoušela spoustu diet a bezvýsledně.Proto po poradě s mojí p.doktorkou jsem se rozhodla zhubnou natrvalo a prosim o pom…
 • Aneta Sadílková - Hubnutí a výživa 1Dobrý den, to mě velmi těší. Ať se Vám daří. A.Sadílková
 • Anonym - Hubnutí a výživa 1Zajímavé video
 • NNH - Jak trvale zhubnout 1Opravdu skvělé! Držíme palce.
 • Anonym - Jak trvale zhubnout 1Stále pokračuji již mám za 3 měsíce 21 kg dole a nachozeno s trek.holemi 330 km. Je mě fajn a pro všechny VYDRŽTE !!!!
 • Oxi - Spusťte si kurz zdarmaDobrý den. Nemůžu zhubnout. Když začnu myslet na to a nakoupim zeleninu a pak ještě víc chci jíst a zajidam sladkym. Nevím kudy kam.lehce se říká zhub…
 • NNH - Hubnutí a výživa 5Gratulujeme, to je opravdu skvělé! Díky za zprávu, držíme palce.
 • Anonym - Hubnutí a výživa 5Za dva měsíce jsem zhubnul 18 kg. Jím jen 3x denně, naposled v 17.°° + - někdy si dám okolo 21.°° hodiny bílou ředkvičku nebo nízkotučný jogurt. Jím v…